Müügiküsimused:

+372 650 9400

Marja 9, 10617 Tallinn

Meeskond

Merit Porila

Projektijuht esindussalongis

merit@standard.ee +3726509487 +3725144834

Heiko Kaunismäe

Esindussalongi konsultant

heiko@standard.ee +3726509437

Eero Kelder

Ekspordi projektijuht

eero@standard.ee +3726509395 +3725048072

Madis Orumaa

Ekspordi projektijuht

madis@standard.ee +3726509355 +37253412404

Raimo Väli

Ekspordi projektijuht

raimo@standard.ee +3726509307 +3725137981

Aleksei Beloussov

Ekspordi projektijuht

aleksei@standard.ee +3726509369 +3725018908

Veronika Lenskaja

Ekspordi projektijuht

veronika@standard.ee +3726509396 +3725245843

Kristel Ruubel

Ekspordi projektijuht

kristel@standard.ee +3726509378 +3725102838

Toomas Ligi

Veebimüügi projektijuht, sisekujundaja

toomas@standard.ee +3726509379 +37253432466

Piret Ude

Sisekujundaja

piret@standard.ee +3726509317

Raili Suviste

Müügiassistent

raili@standard.ee +3726509333

Kaile Kullamaa

Võtmekliendihaldur

kaile@standard.ee +3726509305

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Võta ühendust

Võta ühendust!

Kui Sa soovid lisainformatsiooni, siis võta meiega ühendust ja vastame sulle esimesel võimalusel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.